بعد از شکست فاجعه بار رئال برابر پاریس اند ژرمن با سه گل نشریه کاتالونیایی موندو دپورتیوو مدعی شد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد با برکناری زیدان ژابی آلنسو ستاره سال‌های قبل لیورپول و رئال را جایگزین او کند تا شخصیت به رختکن رئال برگردد.

به گزارش سلام نو، هواداران رئال مادرید تصور نمی کردند اینقدر زود و در همین اوایل فصل شایعات حول محور تغییر کادر فنی این تیم باشد، اما شکست سنگین با سه گل در خانه پاری سن ژرمن باعث شده در ساعات اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی زین الدین زیدان شنیده شود.

با توجه به نتایج ضعیف اخیر، شایعات در مورد آینده باشگاه اسپانیایی شدت گرفته و نشریه کاتالونیایی موندو دپورتیوو مدعی شد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد ژابی آلونسو را به جای زین الدین زیدان در سانتیاگو برنابئو انتخاب کند. به نظر می رسد فلورنتینو پرز معتقد است ژابی آلونسو سرمربی بادانشی بوده و وجود او باعث بازگشت شخصیت به رختکن خواهد شد. ژابی آلونسو در حال حاضر هدایت تیم جوان رئال سوسیداد را بر عهده داشته و به تازگی وارد جرگه مربیگری شده است.

فلورنتینو پرز فصل قبل نیز بعد از شکست سنگین رئال مادرید در خانه بارسلونا با پنج گل تصمیم گرفت خولن لوپتگی را برکنار کرده و به سانتیاگو سولاری، سرمربی تیم دوم رئال مادرید اعتماد کند که البته این تغییرات نتیجه خوبی نداشت و باید دید این بار جدایی زیزو و احتمال حضور ژابی آلونسو چه تبعاتی در پی خواهد داشت.

کد خبر: 29495764

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها