سایپا و پارس جنوبی در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند و در یک بازی پرگا و مهیج پارسی ها حریف تهرانی خود را مغلوب کردند

به گزارش سلام نو، تیم های پارس جنوبی و سایپا در هفته چهارم لیگ برتر با شرایطی متفاوت به مصاف هم رفته اند. پارسی ها هنوز موفق به کسب برد در این فصل نشده اند و دل به این بازی خانگی بسته اند. اما حریف آنها یعنی سایپا، در رتبه سوم جدول قرار دارد و از سه دیدار قبلی 7 امتیاز کسب کرده است. سایپا نیم نگاهی به صدر جدول هم دارد. در حالی که شاگردان فراز کمالوند می خواهند به میانه جدول برسند.

جمعه 29/6/98  ساعت: 19:30

ورزشگاه: تختی جم

داور: حمید حاج ملک

کمک ها: عسگر محمدی – فرهاد فرهادپور

کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – حامد سیری

داور چهارم: حامد تازه پور

ناظر داوری: حسین خانبان

پارس جنوبی جم:

فرناندو دخسوس

مهدی ترکمان

فریبرز گرامی

علی عبدالله زاده

محمود شفیعی (88- بابک حاتمی)

مگنو باتیستا

کاخابر کاکاشویلی

شهرام گودرزی

پوریا آریاکیا (80- حامد پاکدل)

محمد نوری (64- ایمان باصفا)

محمدابراهیمی

سرمربی: فراز کمالوند

سایپا:

حامد فلاح‌زاده

مجتبی لطفی

آرمین سهرابیان

سعید محمدفرد

کمال‌الدین نیک‌خوی

روزبه شاه‌علی‌دوست

محمد شریفی

معین عباسیان

امیرحسین حسین‌زاده

محمدرضا سلیمانی

آرمان رمضانی

سرمربی: ابراهیم صادقی

شرح گل ها:

پارس 1 - سایپا صفر(دقیقه 8) : محمد نوری ضربه پنالتی را درون دروازه سایپا قرار داد تا پارس از حریف خود پیش بیفتد.

پارس 3 - سایپا صفر (دقیقه 64) : در حالی که روی یک توپ عمقی، مدافعان سایپا به نشانه آفساید ایستاده بودند، فریبرز گرامی در موقعیت تک به تک با دروازه بان توپ را وارد دروازه سایپا کرد.

پارس 3 - سایپا 1 (دقیقه70) : ارسال بازیکنان سایپا از سمت چپ دفاع پارس، با ضربه سر آرمان رمضانی به گل اول این تیم تبدیل شد.

حاشیه:

حمید حاج ملک، پس از یک سال و نیم، دوباره به داوری لیگ برتر بازگشته و این دیدار را سوت می زند.

لحظات حساس:

دقیقه 31: روی یک ضربه کرنر تیم پارس جنوبی باز هم دروازه تیم سایپا را باز کرد اما داور به دلیل خطا، گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه 45: پاس عرضی سایپایی ها توپ را به آرمان رمضانی رساند و این مهاجم بلندقامت پس از چرخش ضربه خطرناکی زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: ارسال کوتاه یک ضربه ایستگاهی از بازیکنان پارس با ضربه سر فریبرز گرامی وارد دروازه سایپا شد.

شرح بازی:

با وجود شرایطی که دو تیم قبل از این بازی داشتند، تیمی که در دیدار امشب خوشحال از زمین خارج شد، پارس جنوبی بود. تیم میزبان با پنالتی زودهنگامی که به دست اورد، موفق شد خیلی زود گل اول بازی را به ثمر برساند. در ادامه نیمه اول یک گل دیگر هم وارد دروازه سایپا شد اما داور آن را نپذیرفت. دیگر دقایق این نیمه چنگی به دل نزد و بازی یک یک به اتمام رسید.

اما نیمه دوم این بازی 4 گل در بر داشت. باز هم مثل نیمه اول، یک گل زودهنگام سهم تیم فراز کمالوند شد. ارسال ضربه ایستگاهی از کناره ها، برای پارس ضربه سر فریبرز گرامی را به همراه داشت که توپ درون دروازه حامد فلاح زاده قرار گرفت. در ادامه نیمه دوم باز هم گرامی بود که روی غفلت مدافعان سایپا دروازه این تیم را باز کرد و به ستاره میدان تبدیل شد. ادامه بازی با تلاش های مضاعف تیم مهمان همراه بود و سایپایی ها دو بار دروازه پارس را باز کردند و اختلاف را به حداقل رساندند اما زمانی دیگر باقی نمانده بود که دیگر گل را هم جبران کنند. به این ترتیب اولین برد تیم کمالوند همزمان با اولین باخت تیم سایپا رقم خورد./ ورزش سه

کد خبر: 29491443

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها