علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب آهن با اشاره به بازی پیش رو با صنعت نفت با تاکید بر اینکه بازی دشواری درانتظار تمیش است تاکید کرد که کسب امتیاز در آبادان برای آن‌ها بسیار مهم است.

به گزارش سلام نو، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان عنوان کرد: صنعت نفت نتایج معقولی گرفته و با ۴ امتیاز اندوخته بهتری نسبت به ما دارند؛ آنها عملکرد خوبی در سه دیدار اخیرشان داشتند و در بازی با پرسپولیس هم می‌توانستند حتی یک امتیاز کسب کنند.

او ادامه داد: بازی دشواری درانتظارمان است و با شناختی که از مربی تیم و نحوه تدارک و آماده کردن تمام مربیان کروات قبل از شروع بازی‌ها و در طول فصل دارم، می‌دانم تیم دونده‌ای هستند و می‌خواهند در مسابقات خانگی امتیازات لازم را جمع کنند؛ خدا را شکر شرایط ما نیز روز به روز بهتر می‌شود.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: در دیدار با تراکتور به نقطه امیدواری‌مان در کارهای تاکتیکی رسیدیم، اما دقیقا پس از آن مسابقه گفتم هرچه از تراکتور داریم، به خاطرات دورمان رفت و آنجا نقش بسته است.

منصوریان یادآور شد: بازی با صنعت نفت کاملا تفاوت دارد و امتیاز گرفتن در آبادان برای ما اهمیت زیادی دارد تا بتوانیم مسیرمان را طی کنیم؛ امیدوار هستم هر تیمی که لیاقت دارد، بتواند به بهترین نتیجه در بازی فردا برسد.

او درباره غایبان تیمش برابر صنعت نفت گفت: مهاجم نیجریه‌ای ما به این مسابقه می‌رسد، اما ارسلان مطهری در کاروان ما در سفر به آبادان نیست؛ با این وجود خدا را شکر می‌کنیم آن خطر و ضربه مهلکی که به ارسلان برخورد کرد و ما فکر می‌کردیم به رباط او آسیب بزند، رفع شده و تنها یک فشاری روی زانوی او آمده است.

سرمربی ذوب‌آهن عنوان کرد: فکر می‌کنم ارسلان مطهری به بازی با استقلال برسد ولی سه بازیکن سرباز ما آماده مسابقه شدند؛ از سپاه و مسوولان فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که مشکلات آنها را رفع کردند و در حال حاضر کارت آنها آماده شده است؛ فقط ارسلان مطهری را برابر صنعت نفت دراختیار نداریم.

منصوریان درخصوص آخرین وضعیت محمدرضا خلعتبری ابراز کرد: خلعتبری را ان‌شاالله از هفته آینده در فهرست مسابقه خواهیم داشت.

کد خبر: 29401463

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها