در بازی رئال مادرید با PSG که با شکست تلخ رئال همراه بود ولی صحنه شگفت آوری داشت که همه کارشناسان فوتبال را به تحسین از گرت بیل واداشت.

به گزارش سلام نو، رئال مادرید دیشب در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در پاریس مقابل PSG قرار گرفت و با یک شکست سنگین 3-0 بدرقه شد. ولی گل زیبایی که گرت بیل، ستاره ولزی رئال در این بازی به ثمر رساند ولی توسط داور مردود اعلام شد یکی از جنجالی‌ترین و زیباترین لحظات این بازی را رقم زد.

زمانی که رئال با نتیجه 2-0 از تیم پاریسی عقب افتاده بود گرت بیل با یک حرکت انفرادی خارق‌العاده توپ را با یک ضربه والی به شکلی زیبا از روی سر کیلور ناواس، دروازه‌بان پاری سن ژرمن عبور داد تا رئال به کم شدن فاصله‌اش با PSG امیدوار باشد. اما بازپخش صحنه به ثمر رسیدن گل نشان داد که بیل از دست خود استفاده کرده تا  پیش از زدن شوتش، توپ را تحت کنترل در بیاورد.

آنتونی تیلور، داور انگلیسی بازی با VAR مشورت کرده و گل را مردود اعلام کرد. هواداران پاریسی که کمی پیش از آن شاهد به ثمر رسیدن گل دوم تیم‌شان توسط آنخل دی‌ماریا بودند از این تصمیم داور بسیار خوشحال شده و شادی کردند.

ولی مارتین کیون، اسطوره فوتبال انگلیس و باشگاه آرسنال که برای کارشناسی بازی در شبکه BT حضور یافته بود بعد از این صحنه گفت:" من اگر بازیکن پاری سن ژرمن بودم با کمال میل حاضر بودم داور این گل گرت بیل را قبول کند".

بعد از آن دیگر کارشناس حاضر در استودیو، ریو فردیناند در این باره گفت:" گل گرت بیل اگر مردود نمی‌شد می‌توانست شرایط بازی را به کل عوض کند. گلی که پیش از پایان نیمه اول به ثمر رسیده بود و می‌توانست ورق را به نفع رئال برگرداند ولی خب، این اتفاق نیفتاد"./ورزش سه

کد خبر: 29373341

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها