در دیدار دیروز استون ویلا و وستهام اتفاق عجیبی افتاد و احمد القاضی با تایرون مینگز وینگر این تیم انگلیسی درگیر شد تا صحنه‌های ناخوشایند درست وسط بازی شکل بگیرد، در نهایت این درگیری با دخالت ارولوس ناکامبا هافبک ویل خاتمه یافت.

به گزارش سلام نو، در دیدار دیروز استون ویلا و وستهام در لیگ برتر انگلیس که با تساوی بدون گل به پایان رسید، دو بازیکن استون‌ویلا، احمد القاضی، وینگر تیم و تایرون مینگز، مدافع تیم در میانه زمین با هم درگیر شدند. بعد از آنکه مینگز بر سر القاضی فریاد کشید که چرا به عقب برنگشته وینگر استون‌ویلا به سمت هم‌تیمی‌اش رفته و به نظر می‌رسید با سر به صورت او ضربه زده است.

این اتفاق در اواسط نیمه اول بازی افتاد. بازی‌ای که در ورزشگاه خانگی ویلا برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. بعد از آنکه مینگز با عصبانیت به سراغ احمد القاضی بازیکن هلندی تیمش رفت و سر او فریاد کشید که چرا یار مستقیمش را رها کرده و به عقب برنگشته بین این دو هم‌تیمی درگیری اتفاق افتاد.

دو ستاره بعد از این درگیری لفظی رو در روی هم قرار گرفته و به نظر می‌رسید القاضی با سر به صورت مینگز ضربه زده است.

درگیری دو بازیکن داشت به جاهای باریک کشیده می‌شد که مارولوس ناکامبا هافبک ویلا و بیورن انگلز مدافع این تیم پا در میانی کرده و آنها را از هم جدا کردند.

کد خبر: 29209999

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها