گری نویل کاپیتان سال‌های نه چندان دور منچستر یونایتد با انتقاد از مدیر برنامه‌ها پوگبا تاکید کرد که "رایولا فاقد ارزش هایی است که می‌خواهید در باشگاه داشته باشید" و این که یونایتد باید کار کردن با این ایجنت معروف را متوقف کند.

به گزارش سلام نو، پوگبا که بعد از 4 فصل درخشانی در یوونتوس، در سال 2016 به منچستریونایتد برگشت، هرگز نتوانست روزهای خوبش در ترکیب بیانکونری را در الدترافورد تکرار کند و در این تابستان هم مایل بود راهی رئال مادرید شود اما در نهایت این انتقال انجام نشد.

در این بین نویل معتقد است رایولا که یکی از معروف ترین ایجنت های دنیاست، باید شیوه محترمانه تری برای انتقال بازیکنانش در پیش بگیرد.

او به خبرنگاران گفت:" او می خواهد برود. او این را به طور واضح نشان داد. اما رفتار مدیر برنامه های او شرم آور است و این در سراسر اروپا شرم آور است، نه فقط برای منچستریونایتد. آنها نباید با او کار کنند.

پوگبا که سال گذشته با فرانسه قهرمان جهان شد، تا سال 2021 با منچستریونایتد قرارداد دارد اما نویل معتقد است شیاطین سرخ نباید با مدیر برنامه های او وارد مذاکره شود:" رایولا فاقد ارزش هایی است که می‌خواهید در باشگاه داشته باشید.

به نظر من، منچستریونایتد نیازی به مذاکره با او ندارد. او تلاش می کند تا انتقال بازیکنانش را به هر ترتیب به سرانجام برساند و بخشی از مبلغ انتقال را برای خودش بردارد. این کاری است که او انجام می دهد.

برای منچستریونایتد این مخرب است. او یکی از بهترین و معروف ترین بازیکنان دنیاست اما هر هفته داستان جدیدی وجود دارد. همیشه جنجال هایی وجود دارد. شاید فقط تقصیر او نیست اما این برای باشگاه مخرب است.

به همین دلیل بود که سرالکس فرگوسن گاهی اوقات در مورد کنار گذاشتن بازیکنان سریع عمل می کرد. در یک باشگاه فوتبال همه باید در یک مسیر باشند."

کد خبر: 29133875

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها