بعد از بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان زمانی که اتوبوس این تیم قصد خروج از ورزشگاه را داشت توسط هواداران نفت مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش سلام نو، در پایان بازی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان اتفاق های عجیبی رخ داد که این موضوع باعث شد سرمربی آبی ها به شدت متعجب شود.

تیم فوتبال استقلال باز هم در دقایق پایانی نتیجه پیروزی را با تساوی عوض کرد اما در پایان بازی و زمانی که بازیکنان این تیم به سمت رختکن می رفتند با مشکلات عجیبی روبرو شدند.

در پایان بازی یکی از لیدرهای تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان قصد داشت پسرش را به رختکن استقلال ببرد تا با بازیکنان این تیم عکس یادگاری بگیرد که با حضور این کودک مخالفت شد و بعد از آن سایر تماشاگران تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با حضور جلوی در رختکن آبی ها مشکلاتی را برای بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم ایجاد کردند.

اما این تمام ماجرا نبود چراکه زمانی که اتوبوس تیم فوتبال استقلال قصد خروج از استادیوم بهنام‌محمدی را داشت هواداران تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به اتوبوس این تیم حمله کردند و به سمت آن سنگ پرتاب کردند تا جایی که چند شیشه آن شکست.

این اتفاق باعث شد که اتوبوس استقلال با تاخیر از استادیوم خارج شود هرچند که هم اکنون آبی ها به سمت اهواز در حال حرکت هستند تا بتوانند با حضور در فرودگاه به تهران برگردند./ورزش سه

کد خبر: 29088720

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها