سرمربی تیم امید و آنالیزور این تیم برای دیدن بازی فولاد و سپاهان از نزدیک به ورزشگاه رفتند.

به گزارش سلام نو، فرهاد مجیدی و فرشاد ماجدی، سرمربی و آنالیزور تیم امید به اتفاق از نزدیک بازی فولاد در برابر سپاهان را تماشا کردند. مسابقه ای که در نهایت بدون عبور توپی از خط دروازه به پایان رسید.

حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید در بازی های لیگ برتر اتفاق خوبی است به این خاطر که فرهاد با وضعیت بازیکنانش در تیم های لیگ برتری آشنا می شود و از همه مهمتر می تواند با تماشای بازی های لیگ برتر بازیکنان جدیدی را برای حضور در اردوی تیم امید پیدا کند. اما نکته جالب حضور توامان مربیان تیم امید در بازی فولاد – سپاهان بود در حالی که دیگر مربیان از جمله فرشاد ماجدی و امید نمازی می توانستند به تماشای بقیه بازی های لیگ برتر بروند. در زمان مربیگری کارلوس کی روش هم اینطور بود که هر مربی یکی از بازی ها را به تماشا می نشست و این به سود کادر فنی تیم امید هم هست. طبیعتا کادر در هفته چند بازی را تماشا کند بهتر از یک بازی است.

تیم امید برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو در تایلند برگزار می شود. سهمیه آسیا برای حضور در المپیک 2020 توکیو چهار تیم است که یکی از این سهمیه ها به ژاپن میزبان بازی ها خواهد رسید. بازی ها در تایلند با حضور 16 تیم برگزار می شود و در صورتی که ژاپن به مرحله نیمه نهایی بازی ها راه پیدا نکند تیم های راه یافته به بازی پایانی و برنده بازی رده بندی به المپیک راه پیدا خواهند کرد. اما در صورت راهیابی ژاپن به مرحله نیمه نهایی بازی ها هر چهار تیم به المپیک راه پیدا می کنند./ورزش سه

کد خبر: 29045934

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها