تیم فوتبال گل گهر سیرجان که در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر از تیم پارس جنوبی میزبانی می کرد، به نتیجه مساوی رضایت داد، اما به شدن نسبت به قضاوت داور مسابقه شاکی بود

به گزارش سلام نو، گل‌گهر سیرجان لیگ برتر را با تساوی خانگی مقابل نساجی مازندران آغاز کرد و در دومین مسابقه یک امتیاز از سایپا تهران گرفت، اما آنها امروز که در شروع رقابت‌های هفته سوم از پارس جنوبی میزبانی می‌کنند، به دنبال کسب 3 امتیاز هستند ولی در آن سوی میدان جمی‌ها نیز پس از باخت برابر پرسپولیس و توقف مقابل ذوب‌آهن، سعی در گرفتن نخستین پیروزی لیگ نوزدهم دارند تا شرایط بهتری در جدول پیدا کنند و فصل را با امیدواری بیشتری ادامه دهند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های گل‌گهر و پارس جنوبی را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

هفته سوم لیگ برتر؛ جمعه: 98/06/22 ؛ ساعت 19:15

استادیوم: امام علی سیرجان/ تماشاگر: ؟؟؟؟

داور: سید وحید کاظمی؛ کمک‌ها: علی‌اکبر عظیم‌پور و امیرمحمد داوودزاده؛ داور چهارم: هادی طوسی/ کمک داوران خط: کیوان کمیل غلامی و محمدرضا تارخ/ ناظر داوری: اسماعیل صفیری.

گل‌گهر سیرجان

میلاد فراهانی

علیرضا ابراهیمی

سید عبدالله حسینی

یوسف وکیا(66- مهران گلزاری)

حسام پورهاشم

پیمان نامور

امین پورعلی

کوین جانسون(73- تاوارز داسیلوا)

سجاد آشوری(49- علی قربان‌خانی)

پیمان رنجبری

مهرداد بایرامی

سرمربی: وینکو بگوویچ

پارس جنوبی جم

فرناندو دخسوس

علی عبدالله‌زاده

فریبرز گرامی

مهدی ترکمان

محمود شفیعی

مگنو باتیستا

کاخابر کاکاشویلی

پوریا آریاکیا(85- احسان تاییدی)

ایمان باصفا(54- محمد نوری)

حامد پاکدل(48- شهرام گودرزی)

محمد ابراهیمی

سرمربی: فراز کمالوند

شرح گل

گل‌گهر 1 - پارس جنوبی صفر (دقیقه 26: سجاد آشوری): توپ ارسالی از میانه زمین را مدافعان پارس جنوبی با تعلل و اشتباه، نتوانستند دفع کنند تا موقعیت خوب گلزنی دراختیار سجاد آشوری قرار بگیرد که او هم از این فرصت بهره برد و با شوت تک‌ضرب پای چپ دروازه جمی‌ها را باز کرد.

گل‌گهر 1 - پارس جنوبی 1 (دقیقه 56: محمد نوری): ضربه پنالتی اعلام شده به سود پارس جنوبی را محمد نوری به سمت چپ خود زد که توپ دور از دستان میلاد فراهانی به دروازه گل‌گهر رفت تا گل تساوی به ثمر برسد.

اخطار

امین پورعلی(36)، کوین جانسون(43) مهران گلزاری(81) جفرسون تاوارز(88) از گل‌گهر

شهرام گودرزی(76) از پارس جنوبی

لحظات حساس

03:30- مهرداد بایرامی فرصت عالی گلزنی برای گل‌گهر را از دست داد و نتوانست روی توپ ارسالی از میانه زمین و پاس خوب رنجبری با ضربه سر، دروازه پارس جنوبی را باز کند و شوت بی‌دقت او به بیرون رفت.

12:50- گل‌گهر ضد حمله سریعی از سمت چپ زمین تدارک دید و سجاد عاشوری با حمل توپ عالی و حدودا 40 متری موقعیت خوبی به وجود آورد که پاس در عمق او و شوت محکم پیمان نامور را فرناندو دخسوس راهی کرنر کرد.

14:10- کرنر گل‌گهر از سمت راست زمین دو حمله پیاپی به همراه داشت که توپ با ضربه علیرضا ابراهیمی راهی اوت شد.

14:50- محمد ابراهیمی با ضربه آکروباتیک غافلگیر کننده قصد داشت دروازه گل‌گهر را باز کند که توپ به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

21:50- شوت پشت محوطه محمد ابراهیمی را فراهانی دراختیار گرفت.

42:43- پاس باصفا و شوت پاکدل می‌توانست پارس جنوبی را به گل تساوی برساند که ضربه پای چپ این بازیکن به تیرک عمودی دروازه گل‌گهر برخورد کرد و دفع شد.

53:42- ضربه ایستگاهی ترکمان به دیوار دفاعی بازیکنان سیرجانی برخورد کرد و به سمت راست محوطه جریمه رفت و در ادامه برخوردی بین پورهاشم، مدافع گل‌گهر با محمود شفیعی اتفاق افتاد که این برخورد را کاظمی با کمک داور پشت دروازه پنالتی تشخیص داد.

58:56- ارسال جانسون و ضربه سر رنجبری از کنار دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت.

در حاشیه

* مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران مهمان ویژه این بازی است و از جایگاه ویژه دیدار گل‌گهر و پارس جنوبی را تماشا می‌کند.

* وینکو بگوویچ، سرمربی گل‌گهر به دلیل همرنگ بودن پیراهن‌اش با بازیکنان تیمش با کاور قرمز رنگ در کنار زمین حضور دارد.

* ویلموتس قبل از شروع مسابقه وارد زمین شد و با بازیکنان دو تیم خوش و بش کرد.

* تماشاگران کمی برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه امام علی آمدند.

* تعداد کمی هوادار پارس جنوبی به سیرجان آمدند تا تیم محبوب خود را حمایت کنند.

* در دقیقه 49 سجاد آشوری به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و بعد از انتقال با برانکارد به بیرون از زمین، جای خود را به علی‌ قربان‌خانی داد.

* مجتبی جباری، مربی جدید گل‌گهر سیرجان پشت سر ویلموتس در جایگاه ویژه نشسته و بازی را تماشا می‌کند.

* خوشحالی فراز کمالوند بعد از اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی موجب شد تا بگوویچ، سرمربی گل‌گهر به سمت او رفته و واکنش تندی به حرکت همتای خود در سمت مقابل داشته باشد؛ این حرکت با کارت زرد سید وحید کاظمی به بگوویچ همراه بود./ ورزش سه

کد خبر: 28898479

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها