در حالی که روی سایت بلیت فروشی بازی‌ها، ظرفیت جایگاه ویژه بانوان پر شده بود اما تا قبل از شروع بازی تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد صندلی‌ها در جایگاه مربوطه پر شده بود.

به گزارش سلام نو، عصر امروز (جمعه) ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ در نخستین روز از رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تیم ملی ایران در گروه A رقابت‌ها باید از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف سریلانکا می‌رفت که به دلیل ۵ ست شدن بازی تیم‌های استرالیا و بحرین و ۴ ست شدن بازی تیم‌های چین‌تایپه و تایلند، بازی با تاخیر آغاز شد.

در حالی که کمتر از ۲۰ دقیقه تا زمان شروع مسابقه زمان باقی بود، بسیاری از صندلی‌های سالن ۱۲ هزارنفری آزادی خالی بود و کم‌تر از ۱۰ درصد ظرفیت سالن (۵۰۰ تا ۶۰۰) هوادار برای تماشای این بازی در سالن حاضر بودند.

افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال که مدت سرپرستیش به پایان رسیده و محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش برای تماشای این بازی در جایگاه ویژه حضور داشتند.

در حالی که روی سایت بلیت فروشی بازی‌ها، ظرفیت جایگاه ویژه بانوان پر شده بود و امکان خرید بلیت برای بانوان وجود نداشت، تا قبل از شروع بازی تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد صندلی‌ها در جایگاه مربوطه پر شده بود.

پیش از شروع مسابقه، بازیکنان سریلانکا روی سکوهای تماشاگران نشسته بودند و با اتمام بازی چین‌تایپه و تایلند برای تعویض لباس و گرم‌ کردن به رختکن‌های مخصوص خود رفتند.

انتهای پیام

کد خبر: 28890644

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها