حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان اعلام کرد ماموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی استان یک دستگاه کامیون که در حال قاچاق کالا بود را در محور مواصلاتی آیت الله بهبهانی توقیف کردند.  

به گزارش سلام نو، فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف محموله 7 میلیارد ریالی کالای قاچاق در شهرستان اهواز خبر داد.

حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی استان با کار اطلاعاتی، رصد و کنترل دقیق محور مواصلاتی آیت الله بهبهانی شهرستان اهواز از تردد یک کامیون حامل بار قاچاق مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از بار خودروی توقیفی 34 هزار و 832 عدد ماژیک،160 دستگاه نمایشگر، 52 دستگاه پاورکامپیوتر،121دستگاه دی وی دی درایور ،34 دستگاه رایانه همراه،20 دستگاه کیس کامپیوتر، 40 سرویس قابلمه13پارچه، 64 عدد ماهیتابه، 22سرویس جا ادویه، 4دستگاه چرخ گوشت، 2دستگاه مایکروویو، 8 دستگاه گیربکس، 8 دستگاه اسپیکرچرخدار، یک کارتن کابل شارژر و 22دستگاه صفحه کلید فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

عباس زاده با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را 7 میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات، با هرگونه فعالیت سودجویانه قاطعانه برخورد خواهد کرد./رکنا

کد خبر: 28761235

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها