محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شیوه بلیط فروشی 90 به 10 را قبول ندارد و این روش چون بلیط فروشی الکترونیک است باعث هرج و مرج خواهد شد. 

به گزارش سلام نو، از همان هفته اول رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ اعلام کرد که بلیط فروشی بازی استقلال و پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را به این دوباشگاه داده است اما با وجودالکترونیکی شدن فروش و نصب گیت ها اما مشکلات عدیده ای در خرید و ورود هواداران وجود داشت. باشگاه پرسپولیس که در هفته سوم روز دوشنبه در تهران میزبان صنعت نفت آبادان است قصد دارد مشکلات مربوط به بلیط فروشی را کم کند. محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه جلساتی را با مسئولین این کار برگزار کرده و آنطور که گفته است در حال تنظیم برنامه ای برای حل کامل این مشکل است. باشگاه پرسپولیس همچنین با اسپانسر این باشگاه هماهنگ کرده است که از طریق نرم افزاری مشکلات حضور تماشاگران در ورزشگاه حل شود.

اما یکی دیگر از موضوعاتی که در هفته های پیش رو می تواند تبدیل به یک چالش جدید شود ماجرای دربی تهران و میزبانی و بلیط فروشی 90 به 10 است. مدیرعامل پرسپولیس در این باره امروز در یک گفت وگوی رادیویی گفت:« با وضعیت فعلی امکانپذیر نیست، مگر اینکه هر باشگاهی هواداران خود را شناسایی و کارت هواداری صادر کند. ما یک برنامه خوب برای هواداران خود داریم تا شناسایی شوند و اگر این امکان برای تمام باشگاه‌ها فراهم شود می‌توان این قانون را اجرا کرد، ولی با شرایط فعلی که راهکاری برای شناسایی هواداران نیست، امکانپذیر نخواهد بود. هواداران وقتی بلیت اینترنتی خریداری می‌کنند، اصلاً امکان شناسایی آنها وجود ندارد.»

/ورزش3

کد خبر: 28403784

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها