فابیو کاپلو درباره ستاره جدید اینترمیلان گفت: گلهای او روی پنالتی و اشتباه دروازه بان به ثمر رسیده و از نظر من بازیکن درجه اولی نیست

به گزارش سلام نو، روملو لوکاکو پس از مدت ها کشمکش سرانجام در آخرین روزهای نقل و انتقالات فوتبال انگلیس، منچستر را به مقصد اینتر ترک کرد.

لوکاکو دیگر علاقه ای برای بازی در منچستر نداشت؛ به خصوص اینکه او در برنامه های اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد نیز از جایگاه مناسبی برخوردار نبود. ستاره بلژیکی در تمام بازی های پیش فصل یونایتد غایب بود و با وجود مخالفت سران باشگاه، بالاخره توانست مجوز جدایی خود را بگیرد.

او حالا در اینتر بازهم احساس سرزندگی می کند و از فوتبال لذت می برد. ستاره سیه چرده بلژیکی در دو هفته ابتدایی برابر لچه و کالیاری موفق به گلزنی شده و البته اخبار مربوط به شعارهای نژادپرستانه هواداران کالیاری علیه او بسیار سر و صدا کرد. خیلی ها معتقدند او همان مهاجمی است که اینتر به آن نیاز دارد اما فابیو کاپلو او را مهاجم تراز اولی نمی داند:« لوکاکو برای اینتر بازیکن خوبی است و حرکات موثری از او در زمین می بینیم. او دو گل به ثمر رسانده که یکی از آنها پنالتی بود و دیگری روی اشتباه دروازه بان به ثمر رسید. لوکاکو در زمین مهره مفیدی است اما از نظر من بازیکن تراز اولی نیست.»

کاپلو در مورد الکسیس سانچس دیگر خرید اینتر گفت:« الکسیس سانچز نیز کیفیت بالایی دارد و در بعضی مناطق زمین بسیار خوب است. او اگر بخواهد می تواند به بازیکن سرنوشت سازی تبدیل شود. این کاری است که فرانک ریبری برای فیورنتینا در دیدار برابر ناپولی وقتی به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد، انجام داد. او نیز می تواند از سرعت خود استفاده کند.»/ ورزش سه

کد خبر: 28321020

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها