جرارد پیکه، مدافع بارسلونا اعلام کرد بندی در قرارداد مسی وجود دارد که براساس آن او می‌تواند بعد از پایان هر فصل از این تیم جدا شود.

به گزارش سلام نو، مدافع بارسلونا اعلام کرد از بند قرارداد ستاره آرژانتینی اطلاع داشته است و می دانسته که این بازیکن می تواند در پایان هر فصل تیم کاتالانی را ترک کند.

لیونل مسی تا سال ۲۰۲۱ با بارسلونا قرارداد دارد اما می تواند در پایان هر فصل اگر بخواهد تیم کاتالانی را ترک کند. روزنامه ال پائیس دیروز این موضوع را افشا کرد. ستاره آرژانتینی پس از ۳۲ سالگی ( بیست و چهارم ژوئن ۳۲ ساله شد) می تواند با توجه به تمایلات و احساسش تصمیم گیری کند. کاپیتان بارسا نمی‌خواهد اسیر هیچ قراردادی باشد. او تاکنون با آبی اناری ها هشت بار قرارداد امضا کرده است که اولین بار در سال ۲۰۰۵ اتفاق افتاد.

ال پائیس بر اساس اظهارت یکی از اعضای باشگاه کاتالانی این موضوع را بازگو کرد. این عضو گفت: طرفین به توافق رسیدند که پس از پایان هر فصل اگر مسی خواست می‌تواند از بارسا جدا شود.

قرارداد ستاره آرژانتینی هیچ شباهتی به آندرس اینیستا، ژاوی یا پویول ندارد. رابطه بارسلونا با مسی خاص است. با وجود این که مهاجم بارسلونا از چنین امتیازی برخوردار است اما هیچ یک از اعضای باشگاه نگران این موضوع نیستند که این بازیکن می تواند از ژانویه با هر تیمی مذاکره کند. آنها معتقدند خیلی سخت است که باشگاه دیگری دستمزدش را بپردازد. همچنین با توجه به سنی که مسی دارد چنین امضای قراردادی سخت می شود.

جرارد پیکه پس از پیروزی ۲ بر یک اسپانیا مقابل رومانی در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ این موضوع را تایید کرد و گفت: می دانستم که مسی می تواند به صورت آزاد در پایان هر فصل بارسلونا را ترک کند. از توافق باشگاه با لئو آگاه هستیم و نگران چیزی نیستم. او می تواند درباره آینده اش تصمیم گیری کند.

کد خبر: 28191006

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها