ستاره سابق اتلتیکو مادرید اعلام کرد امسال در فصل 2019-2020 این تیم می‌تواند به عنوان قهرمانی دست یابد.

به گزارش سلام نو، دیگو فورلان، ستاره سابق اتلتیکو مادرید با ستایش از باشگاه سابقش می‌گوید اتلتیکو موفق شده فاصله سابق خود با دو غول بزرگ اسپانیا، بارسلونا و رئال را کم کند و امسال در فصل 2019-2020 سرانجام خود را به عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لالیگا مطرح کرده است.

اتلتیکو در آستانه تعطیلی لیگهای اروپایی برای شرکت بازیکنها در بازی‌های ملی تنها تیم لالیگا است که تا این لحظه همه امتیازهای ممکن در فصل جدید را به خود اختصاص داده است. اتلتیکو با وجود از دست دادن آنتوان گریزمان و انتقال او به بارسا، امسال تیم قدرتمند و آماده‌ای به نظر می‌رسد.

فورلان درباره اینکه آیا اتلتیکو می‌تواند امسال قهرمان لالیگا شود گفت:" بله. باید دید چه پیش می‌آید. می‌دانم رئال و بارسا بازیکنان بزرگی دارند ولی این در مورد اتلتیکو هم صادق است. آنها بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند مثل ژوائو فلیکس. و علاوه بر این بازیکنان باتجربه فوق‌العاده‌ای مثل دیگو کاستا را در اختیار دارند".

فورلان در ادامه گفت:" اتلتیکو تیمش را با بازیکنان جوان درجه‌یک تقویت کرده. آنها پیش‌فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و حالا باید دید در لیگ چه می‌کنند. رویهم‌رفته اتلتیکو وضعیت خیلی خوبی دارد و در دوران پیش‌فصل در مقابل تیمهای بزرگ عملکرد عالی‌ای داشته"./ورزش سه

کد خبر: 28077022

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها