دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب تاکید کرده جبهه پایداری غیرقانونی است با این حال جبهه پایداری به این اظهارات واکنش نشان داده و می گوید هم قانونی هستیم هم در اقضی نقاط کشور فعالیت داریم.

جبهه پایداری به اظهارات دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درباره غیرقانونی بودن فعالیت این جبهه واکنش نشان داد.

به گزارش سلام نو، حمید ملانوری مدیر سیاسی و دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، امروز درباره فعالیت احزابی مانند جبهه پایداری گفت: حزب پایداری تقاضای تاسیس داده است قرار شد مجمع خود را برگزار کنند تا مراحل تاسیس را با ضوابط جدید پیگیری کنند. به نظر ما جبهه پایداری وجاهت قانونی ندارد. جبهه ها باید حضور خود را به اطلاع کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب برسانند.

در همین راستا، مجید متقی‌فر، سخنگوی جبهه پایداری به نامه نیوز گفت: این سخنان درست نیست و ما قویا اعلام می‌کنیم که قانونی هستیم. جبهه پایداری تمام ضوابطی که خواسته شده بود را رعایت کرده است و فقط در تعدادی از شهرستان‌ها مجوز اخذ نشده است که در آنها هم متأسفانه فرماندارها مشکلاتی ایجاد کردند.

او گفته است: جبهه پایداری در تهران و عموم شهرستان‌ها دارای مجوز است و اگر پایداری غیرقانونی است چه ‌طور مجوز فعالیت در اقصی نقاط ایران دارد؟ با همین گزاره می‌توان دریافت که ادعای غیرقانونی بودن جبهه پایداری خلاف واقع است.

کد خبر: 27973213

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها