گالاتاسارای بعد از مدتی سکوت خبری حالا با جذب فالکائو کلمبیایی دوباره به صدر اخبار برگشته به خصوص این که هواداران این تیم با استقبالی کم نظیر این مهاجم خوب را سورپرایز و ذوق زده کرده‌اند و حالا منتظر درخشش هستند.

به گزارش سلام نو، رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی تیم موناکو با عقد قراردادی به تیم گالاتاسارای پیوست. او که با قرارداد 50 میلیون یورویی از اتلتیکو به موناکو رفته بود، در این مدت بازی در تیم های منچستریونایتد و چلسی را نیز تجربه کرد و حالا راهی ترکیه شده است.

پس از این که او به فرودگاه استانبول رسید، با جمعیتی عظیم روبرو شد. به گفته دیلی میل، 25 هزار هوادار که پرچم گالاتاسارای همراه داشتند، در محوطه فرودگاه بودند و به شدت تیم خود و مهاجم جدیدشان را تشویق می کردند. در لحظه ای که فالکائو از قسمت CIP خارج شد، حاضران به وجد آمده و او را مورد تشویق بیشتر قرار دادند.

هواداران تیم قرمز و زرد پوش استانبول از ساعت ها پیش در فرودگاه بودند و حتی درگیری هایی نیز بین طرفداران و پلیس ترکیه به وجود آمد.

حضور 25 هزار نفری در فرودگاه سبب اختلال و ترافیک بسیار در محوطه فرودگاه نیز شد. هواداران تیم فوتبال گالاتاسارای با روشن کردن دودهای رنگی فضای استادیوم خود را به این منطقه منتقل کردند و شکل جالبی به مراسم استقبال از فالکائو بخشیدند.

یکی از دغدغه های پلیس استانبول، عدم خروج هواداران پس از استقبال از فالکائو بود که حالا به نظر می رسد این مشکل نیز حل شده است.

فالکائو پس از حضور در بین هواداران در اینستاگرام خود این لحظات را به شکل زنده به اشتراک گذاشت. وی همچنین با طرفداران شعار معروف تیم گالاتاسارای را نیز خواند و شال تیم جدید را نیز بر گردن آویخت.

تیم گالاتاساری چند سال پیش با جذب اسنایدر، دروگبا و چند ستاره دیگر خود را در قامت یکی از جذاب ترین تیم های اروپا معرفی کرد و حالا با خرید مهاجم 10 میلیون یورویی گالاتاساری، بار دیگر به صدر اخبار بازگشته است.

کد خبر: 27890133

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها