بر اساس گزارش‌ها اخیر ده ها تن از عناصر وابسته به ارتش عربستان سعودی امروز در غرب جبل النار در اطراف منطقه جیزان کشته شدند و 3 خودروی نظامی نیز منهدم شد و تمام این رخدادها به دست نیروهای رمان رخ داده است.

به گزارش سلام نو، تک تیراندازان یمنی، شماری از نظامیان سعودی و عناصر وابسته به ائتلاف متجاوزان را کشتند.

به گزارش شبکه خبری المسیره، دو نظامی سعودی و برخی عناصر وابسته امروز (جمعه) از سوی یگان تک تیرانداز ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در منطقه جیزان هدف قرار گرفتند و کشته شدند.

یک منبع نظامی گفت: یگان تک تیرانداز ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، نظامیان سعودی را در شمال الخوبه هدف قرارداد که به  کشته شدن آن‌ها انجامید.

وی افزود: دو تن از عناصر وابسته به ائتلاف سعودی نیز از سوی یگان تک تیراز ارتش یمن در شرق الدود کشته شدند.

بر اساس این گزارش ده ها تن از عناصر وابسته به ارتش سعودی امروز در غرب جبل النار در اطراف منطقه جیزان کشته شدند و 3 خودروی نظامی نیز منهدم شد.

عربستان و امارات از ششم فروردین سال ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور غربی  و عربی و با کمک آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کردند تا به بهانه بازگرداندن «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشانند. بر اثر این تجاوز تاکنون بیش از یکصد هزار یمنی به شهادت رسیده اند.

کد خبر: 26959351

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها