محمد نوذری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام اعلام کرد: با تلاش ماموران نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق، پنج مکانی که در آن استخراج ارز دیجیتال انجام می‌شد در این استان شناسایی شد.

به گزارش سلام نو، محمد نوذری صبح  دوشنبه در نشست شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ایلام افزود: این موارد در آرامستان بهشت رضا شهر ایلام، یک گاوداری در چوار، دو مرغداری در ایوان و ملکشاهی و در یک برنجکوبی در شهرستان سیروان شناسایی شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر جدیت در مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی ادامه داد: کشور ما هم اکنون در جنگ تمام عیار اقتصادی است و دشمن تمام ساختارهای اقتصادی ما مورد هدف قرار داده است.

معاون سیاسی استاندار ایلام با بیان اینکه دشمنان نظام هم اکنون با راه اندازی جنگ روانی به دنبال پریشان کردن ذهن مردم هستند، خاطرنشان کرد: با تلاش های صورت گرفته  به خوبی از قاچاق دام در استان ایلام جلوگیری به عمل آمد.

نوذری، هدف از تشکیل جلسات مبارزه با قاچاق کالا را مبارزه با قاچاق کالاها ومایحتاج اساسی مردم دانست و تاکید کرد: موضوعاتی که با سفره ی مردم ارتباط مستقیم دارد در این نشست ها بررسی و راهکارهای لازم برای آنان ارائه و اجرایی می شود.

/خبرآنلاین

کد خبر: 26630836

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها