علی پروین درباره رخضت جونیور برای پوشیدن شماره 7 پرسپولیس گفت: حساسیت ویژه ای روی این پیراه ندارم، مبارک باشد فقط انتظار دارم که هواداران را خوشحال کند

به گزارش سلام نو، اسطوره فوتبال ایران گفت: همه ما، خوشحالی هواداران را می‌خواهیم. شماره ۷ هم مبارک این بازیکن جدید باشد ولی انتظار دارم، هواداران را خوشحال کند.

علی پروین در گفتگویی درباره اختصاص پیراهن شماره  ۷ به بازیکن جدید سرخپوشان، گفت: «من حساسیت خاصی روی این مساله ندارم. مهم خود پرسپولیس و هواداران هستند. ما به عشق هواداران برای پرسپولیس بازی کردیم و الان هم به عشق هواداران می‌گویم این شماره مبارک این بازیکن باشد.»

او ادامه داد: «برای این که این شماره را به بازیکن برزیلی (جونیور) بدهند با من تماس گرفتند و من هم مثل همیشه گفتم اشکالی ندارد، اما انتظار دارم او با این پیراهن، بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهد که هواداران را راضی و خوشحال کند.»

پروین در پایان گفت: «البته نباید روی این بازیکن که تازه به تیم اضافه شده‌، کالدرون و کلا تیم در همین اول کار، فشار زیادی بیاوریم چون یک مقدار زمان لازم دارند که با هم جفت و جور شوند.»/ سایت باشگاه پرسپولیس

کد خبر: 26581224

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها